Shared Blocks (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: delete
uk: видалити

en: Delete
uk: Видалити

en: Cancel
uk: Скасувати

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: edit
uk: редагувати

en: Save
uk: Зберегти

en: Refresh rate
uk: Частота оновлення
