Shared Blocks (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: delete
vi: xoá

en: Delete
vi: Xóa

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: This action cannot be undone.
vi: Thao tác này không thể hoàn hồi.

en: Name
vi: Tên

en: edit
vi: sửa

en: Save
vi: Lưu
