Shared Blocks (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: delete
am: ሰርዝ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Name
am: ስም

en: edit
am: አስተካክል

en: Save
am: አስቀምጥ
