Shared Blocks (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: delete
ar: حذف

en: Delete
ar: حذف

en: Cancel
ar: إلغاء

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذه العملية.

en: Name
ar: الاسم

en: edit
ar: تحرير

en: Save
ar: حفظ
