Shared Blocks (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: Name
gu: નામ

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Save
gu: સાચવો
