Shared Blocks (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: delete
he: מחיקה

en: Delete
he: מחיקה

en: Cancel
he: ביטול

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Name
he: שם

en: edit
he: עריכה

en: Save
he: שמירה
