Shared Blocks (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: delete
lt: šalinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Save
lt: Saugoti
