Shared Blocks (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: delete
oc: suprimir

en: Delete
oc: Suprimir

en: Cancel
oc: Anullar

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: Name
oc: Nom

en: edit
oc: modificar

en: Save
oc: Enregistrar
