Shared Blocks (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: delete
sv: radera

en: Delete
sv: Radera

en: Cancel
sv: Avbryt

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Name
sv: Namn

en: edit
sv: redigera

en: Save
sv: Spara
