Shared Blocks (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: delete
te: తొలగించు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: This action cannot be undone.
te: ఈ చర్యను రద్దు చేయడం సాధ్యం కాదు.

en: Name
te: పేరు

en: edit
te: మార్చు

en: Save
te: భద్రపరచు
