Shared Blocks (7.x-2.0-beta3) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: The configuration options have been saved.
ca: S'han desat les opcions de configuració.

en: Settings
ca: Paràmetres

en: The block has been created.
ca: S'ha creat el bloc.

en: Never cache
ca: No desis mai

en: Administrative label
ca: Etiqueta d'administració

en: The URL %url is not valid.
ca: La URL %url no és vàlida.
