Shared Blocks (7.x-2.0-beta3) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: The configuration options have been saved.
cs: Nastavení bylo uloženo.

en: Settings
cs: Nastavení

en: The block has been created.
cs: Blok byl vytvořen.

en: Never cache
cs: Nepoužívat cache

en: The URL %url is not valid.
cs: URL %url není platná.
