Shared Blocks (7.x-2.0-beta3) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: The configuration options have been saved.
da: Indstillingerne er blevet gemt.

en: Settings
da: Indstillinger

en: The block has been created.
da: Blok oprettet.

en: Never cache
da: Cache aldrig

en: Administrative label
da: Administrativ etiket

en: The URL %url is not valid.
da: URLen %url er ikke gyldig.
