Shared Blocks (7.x-2.0-beta3) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
de: Konfiguration speichern

en: The configuration options have been saved.
de: Die Konfigurationsoptionen wurden gespeichert.

en: Settings
de: Einstellungen

en: Refresh rate
de: Aktualisierungsintervall

en: The block has been created.
de: Der neue Block wurde erstellt.

en: Never cache
de: Niemals zwischenspeichern

en: Administrative label
de: Administrative Beschriftung

en: The URL %url is not valid.
de: Die URL %url ist nicht gültig.
