Shared Blocks (7.x-2.0-beta3) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: The configuration options have been saved.
el: Οι επιλογές διευθέτησης αποθηκεύτηκαν.

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: The block has been created.
el: Το μπλοκ δημιουργήθηκε.

en: The URL %url is not valid.
el: Το URL %url δεν είναι έγκυρο.
