Shared Blocks (7.x-2.0-beta3) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: The configuration options have been saved.
et: Seadistusvalikud on salvestatud.

en: Settings
et: Seaded

en: The block has been created.
et: Plokk on loodud.

en: Never cache
et: Ära kunagi puhverda

en: The URL %url is not valid.
et: URL %url ei ole korrektne.
