Shared Blocks (7.x-2.0-beta3) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: The configuration options have been saved.
fi: Asetusten muutokset tallennettu.

en: Settings
fi: Asetukset

en: The block has been created.
fi: Lohko on luotu.

en: Never cache
fi: Älä käytä välimuistia

en: Administrative label
fi: Ylläpidollinen etiketti

en: The URL %url is not valid.
fi: URL %url ei ole kelvollinen.
