Shared Blocks (7.x-2.0-beta3) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
fr: Enregistrer la configuration

en: The configuration options have been saved.
fr: Les options de configuration ont été enregistrées.

en: Settings
fr: Paramètres

en: The block has been created.
fr: Le bloc a été créé.

en: Never cache
fr: Ne jamais mettre en cache

en: Administrative label
fr: Libellé administratif

en: The URL %url is not valid.
fr: L'URL %url n'est pas valide.
