Shared Blocks (7.x-2.0-beta3) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: The configuration options have been saved.
hu: A beállítások mentése megtörtént.

en: Settings
hu: Beállítások

en: The block has been created.
hu: A blokk létrejött.

en: Never cache
hu: Soha nincs gyorsítótárazás

en: Administrative label
hu: Adminisztratív címke

en: The URL %url is not valid.
hu: %url érvénytelen webcím.
