Shared Blocks (7.x-2.0-beta3) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
id: Simpan konfigurasi

en: The configuration options have been saved.
id: Opsi-opsi konfigurasi sudah disimpan.

en: Settings
id: Pengaturan

en: The block has been created.
id: Blok sudah dibuat.

en: Never cache
id: Tidak pernah cache

en: The URL %url is not valid.
id: URL %url tidak valid.
