Shared Blocks (7.x-2.0-beta3) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
ja: 構成を保存

en: The configuration options have been saved.
ja: 設定オプションが保存されました。

en: Settings
ja: 設定

en: The block has been created.
ja: ブロックが作成されました。

en: Never cache
ja: キャッシュしない

en: Administrative label
ja: 管理用のラベル

en: The URL %url is not valid.
ja: そのURL %url は有効ではありません
