Shared Blocks (7.x-2.0-beta3) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: The configuration options have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Settings
lt: Nustatymai

en: The block has been created.
lt: Blokas sukurtas.

en: The URL %url is not valid.
lt: URL %url negaliojantis.
