Shared Blocks (7.x-2.0-beta3) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: The configuration options have been saved.
lv: Konfigurācijas opcijas ir saglabātas.

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: The block has been created.
lv: Bloks izveidots.

en: Never cache
lv: Nekad neglabāt kešatmiņu
