Shared Blocks (7.x-2.0-beta3) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: The configuration options have been saved.
nl: De instellingen zijn opgeslagen.

en: Settings
nl: Instellingen

en: The block has been created.
nl: Het blok is toegevoegd.

en: Never cache
nl: Nooit cachen

en: Administrative label
nl: Beheerlabel

en: The URL %url is not valid.
nl: De URL %url is ongeldig.
