Shared Blocks (7.x-2.0-beta3) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: The configuration options have been saved.
oc: Las opcions de configuracion son estadas enregistradas.

en: Settings
oc: Paramètres

en: The block has been created.
oc: Lo blòt es estat creat.

en: Never cache
oc: Ne jamais metre en cache
