Shared Blocks (7.x-2.0-beta3) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
pt: Salvar configurações

en: The configuration options have been saved.
pt: As configurações foram salvas.

en: Settings
pt: Configurações

en: The block has been created.
pt: O bloco foi criado.

en: Never cache
pt: Nunca armazenar cache

en: Administrative label
pt: Rótulo administrativo

en: The URL %url is not valid.
pt: A URL %url não é válida.
