Shared Blocks (7.x-2.0-beta3) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
pt: Guardar configuração

en: The configuration options have been saved.
pt: As opções de configuração foram guardadas.

en: Settings
pt: Definições

en: Never cache
pt: Nunca fazer cache

en: The URL %url is not valid.
pt: O URL %url não é válido.
