Shared Blocks (7.x-2.0-beta3) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: The configuration options have been saved.
ro: Opțiunile de configurare au fost salvate.

en: Settings
ro: Setări

en: The block has been created.
ro: Blocul a fost creat.

en: Never cache
ro: Nu salva niciodată temporar

en: The URL %url is not valid.
ro: URL-ul %url nu este valid.
