Shared Blocks (7.x-2.0-beta3) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: The configuration options have been saved.
sk: Nastavenia konfigurácie boli uložené.

en: Settings
sk: Nastavenia

en: The block has been created.
sk: Blok bol vytvorený.

en: The URL %url is not valid.
sk: Adresa URL %url je neplatná.
