Shared Blocks (7.x-2.0-beta3) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: The configuration options have been saved.
ar: تم حفظ خيارات الضبط.

en: Settings
ar: الإعدادات

en: The block has been created.
ar: تم إنشاء الصندوق.

en: Administrative label
ar: التسمية الإدارية

en: The URL %url is not valid.
ar: عنوان الـURL %url غير صالح.
