Shared Blocks (7.x-2.0-beta3) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: The configuration options have been saved.
be: Абраныя налады захованыя.

en: Settings
be: Налады

en: The block has been created.
be: Блок быў створаны.

en: The URL %url is not valid.
be: Адрэса %url не з'яўляецца карэктнай.
