Shared Blocks (7.x-2.0-beta3) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
es: Guardar configuración

en: The configuration options have been saved.
es: Se han guardado las opciones de configuración.

en: Settings
es: Configuración

en: The block has been created.
es: Se ha creado el bloque.

en: Never cache
es: No poner nunca en caché

en: Administrative label
es: Etiqueta administrativa

en: The URL %url is not valid.
es: La URL %url no es válida.
