Shared Blocks (7.x-2.0-beta3) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: The configuration options have been saved.
gl: Gardáronse as opcións de configuración.

en: Settings
gl: Axustes

en: The block has been created.
gl: Creouse o bloque.

en: The URL %url is not valid.
gl: A URL %url non é válida.
