Shared Blocks (7.x-2.0-beta3) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: The configuration options have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: Settings
he: הגדרות

en: The block has been created.
he: התיבה נוצרה.

en: Never cache
he: לעולם לא לשמור במטמון
