Shared Blocks (7.x-2.0-beta3) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: The configuration options have been saved.
pl: Konfiguracja została zapisana.

en: Settings
pl: Ustawienia

en: The block has been created.
pl: Dodano nowy blok.

en: Never cache
pl: Nigdy nie umieszczaj w pamięci podręcznej

en: Administrative label
pl: Etykieta administracyjna

en: The URL %url is not valid.
pl: Adres URL %url jest nieprawidłowy.
