Shared Blocks (7.x-2.0-beta3) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
sv: Spara konfiguration

en: The configuration options have been saved.
sv: Inställningarna har sparats.

en: Settings
sv: Inställningar

en: The block has been created.
sv: Blocket har skapats.

en: Never cache
sv: Lagra aldrig i cache

en: Administrative label
sv: Administrativ etikett

en: The URL %url is not valid.
sv: URL:en %url är inte giltig.
