Shared Blocks (7.x-2.0-beta3) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
tr: Yapılandırmayı kaydet

en: The configuration options have been saved.
tr: Yapılandırma seçenekleri kaydedildi.

en: Settings
tr: Ayarlar

en: The block has been created.
tr: Blok oluşturuldu.

en: Never cache
tr: Hiçbir zaman önbelleğe alma

en: Administrative label
tr: Yönetim amaçlı etiket

en: The URL %url is not valid.
tr: %url URL geçerli değil.
