Shared Blocks (7.x-2.0-beta3) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: The configuration options have been saved.
uk: Параметри конфігурації були успішно збережені.

en: Settings
uk: Налаштування

en: Refresh rate
uk: Частота оновлення

en: The block has been created.
uk: Блок було успішно створено.

en: Never cache
uk: Ніколи не кешувати

en: Administrative label
uk: Адміністративна мітка

en: The URL %url is not valid.
uk: URL %url є неприпустимим.
