Shared Content (7.x-1.0-alpha1) - en to af translation catalogue (18 entries)

en: enable
af: aktiveer

en: Operations
af: Aksies

en: Actions
af: Aksies

en: Public
af: Publiek

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Overview
af: Oorsig

en: None
af: Geen

en: - None -
af: - Geen -

en: Link
af: Skakel

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: edit
af: redigeer

en: never
af: nooit

en: Keywords
af: Sleutelwoorde

en: All
af: Alle

en: Active
af: Aktief

en: Vocabulary name
af: Woordeskatnaam

en: disable
af: deaktiveer
