Shared Content (7.x-1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (18 entries)

en: enable
ast: activar

en: Status
ast: Estáu

en: Operations
ast: Operaciones

en: Actions
ast: Aiciones

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Overview
ast: Vista xeneral

en: None
ast: Nengún

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Link
ast: Enllaz

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: edit
ast: editar

en: never
ast: nunca

en: Keywords
ast: Pallabres clave

en: <none>
ast: <nengún>

en: All
ast: Too

en: Active
ast: Activu

en: Vocabulary name
ast: Nome de vocabulariu
