Shared Content (7.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (33 entries)

en: enable
be: уключыць

en: Status
be: Статус

en: Operations
be: Аперацыі

en: Actions
be: Дзеянні

en: Public
be: Публічнае

en: Disabled
be: Выключана

en: Overview
be: Агляд

en: None
be: Аніводны(ая)

en: - None -
be: - Нічога -

en: Link
be: Спасылка

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: edit
be: рэдагаваць

en: Visible
be: Бачна

en: Teaser
be: Цвялілка

en: never
be: ніколі

en: Keywords
be: Ключавыя словы

en: <none>
be: -Няма-

en: All
be: Усе

en: Active
be: Актыўна

en: Site
be: Сайт

en: Vocabulary name
be: Назва слоўніка

en: Term
be: Тэрмін

en: Replacement patterns
be: Замена шаблонаў

en: Entity
be: Сутнасць

en: disable
be: адключыць

en: Select
be: Выбраць

en: Overlay
be: Перакрываючы слой

en: Entity type
be: Тып сутнасці

en: Bundle
be: Набор

en: The <em>Management</em> menu contains links for administrative tasks.
be: Меню <em>Кіраванне</em> утрымлівае спасылкі на адміністратыўныя задачы.

en: Search result
be: Вынік пошуку

en: Nothing
be: Нічога
