Shared Content (7.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (27 entries)

en: enable
bg: активирай

en: Status
bg: Статус

en: Operations
bg: Действия

en: Actions
bg: Действия

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Overview
bg: Обзор

en: None
bg: Не

en: - None -
bg: - Не -

en: Link
bg: Линк

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: edit
bg: редактирай

en: Visible
bg: Видим

en: Teaser
bg: Резюме

en: never
bg: никога

en: Keywords
bg: ключови думи

en: <none>
bg: <не>

en: All
bg: Всички

en: Active
bg: Активен

en: Vocabulary name
bg: Име на речника

en: Replacement patterns
bg: Изрази за подмяна

en: disable
bg: дезактивирай

en: Reason
bg: Причина

en: Select
bg: Избери

en: Queue
bg: Опашка за изпращане

en: Search result
bg: Резултат от търсенето

en: Management
bg: Управление
