Shared Content (7.x-1.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (17 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Overview
bn: সারসংক্ষেপ

en: None
bn: একটিও নয়

en: - None -
bn: - একটিও নয় -

en: Link
bn: লিঙ্ক

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Name
bn: নাম

en: edit
bn: সম্পাদন

en: Teaser
bn: সার-সংক্ষেপ

en: never
bn: কখনোই নয়

en: Keywords
bn: কী-ওয়ার্ড

en: <none>
bn: <একটিও নয়>

en: All
bn: সমস্ত

en: Active
bn: সক্রিয়

en: Search result
bn: অনুসন্ধানের ফলাফল
