Shared Content (7.x-1.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (17 entries)

en: Operations
bs: Operacije

en: Actions
bs: Akcije

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Overview
bs: Pregled

en: None
bs: Nijedan

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: edit
bs: izmijeni

en: Teaser
bs: Sažetak

en: never
bs: nikad

en: Keywords
bs: Ključne riječi

en: All
bs: Sve

en: Active
bs: Aktivan

en: Vocabulary name
bs: Ime riječnika

en: Replacement patterns
bs: Zamjenski obrasci

en: Search Index
bs: Indeks pretrage
