Shared Content (7.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (33 entries)

en: enable
cs: povolit

en: Status
cs: Stav

en: Operations
cs: Operace

en: Actions
cs: Akce

en: Public
cs: Veřejná

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Overview
cs: Přehled

en: None
cs: Žádné

en: - None -
cs: - Nic -

en: Link
cs: Odkaz

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: edit
cs: upravit

en: Visible
cs: Viditelné

en: Teaser
cs: Úvodník

en: never
cs: nikdy

en: Keywords
cs: Klíčová slova

en: <none>
cs: <žádné>

en: All
cs: Vše

en: Active
cs: Aktivní

en: Vocabulary name
cs: Název slovníku

en: Term
cs: Termín

en: Replacement patterns
cs: Nahrazovací vzory

en: disable
cs: vypnout

en: Reason
cs: Důvod

en: Select
cs: Vybrat

en: Search Index
cs: Index pro vyhledávání

en: Unlink
cs: Zrušit odkaz

en: Synchronize
cs: Synchronizovat

en: Entity type
cs: Typ entity

en: The <em>Management</em> menu contains links for administrative tasks.
cs: Menu <em>Správa</em> obsahuje odkazy pro správu.

en: Search result
cs: Výsledek vyhledávání

en: Nothing
cs: Nic
