Shared Content (7.x-1.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (11 entries)

en: enable
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Name
dz: མིང་།

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: never
dz: ནམ་ཡང་།

en: Active
dz: ཤུགས་ལྡན།

en: Vocabulary name
dz: མིང་ཚིག་གི་ཐོའི་མིང་།

en: disable
dz: ལྕོགས་མིན།
