Shared Content (7.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (21 entries)

en: enable
eo: ŝaltu

en: Status
eo: Stato

en: Operations
eo: Operacioj

en: Actions
eo: Agoj

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Overview
eo: Superrigardo

en: None
eo: Neniu

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Link
eo: Ligilo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: edit
eo: redakti

en: never
eo: neniam

en: Keywords
eo: Ĉefvortoj

en: All
eo: Ĉiuj

en: Active
eo: Aktiva

en: Vocabulary name
eo: Vortproviza nomo

en: disable
eo: malŝalti

en: Entity type
eo: Speco de ento

en: Bundle
eo: Fasko

en: Management
eo: Administrado
