Shared Content (7.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (36 entries)

en: enable
et: luba

en: Status
et: Olek

en: Operations
et: Toimingud

en: Actions
et: Toimingud

en: Public
et: Avalik

en: Disabled
et: Keelatud

en: Overview
et: Ülevaade

en: None
et: Puudub

en: - None -
et: - Puudub -

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: edit
et: muuda

en: Visible
et: Nähtav

en: Teaser
et: Juhtlõik

en: never
et: mitte kunagi

en: Keywords
et: Võtmesõnad

en: <none>
et: &lt;puudub&gt;

en: All
et: Kõik

en: Active
et: Aktiivne

en: Site
et: Sait

en: Vocabulary name
et: Sõnastiku nimi

en: Term
et: Termin

en: Replacement patterns
et: Asendusmustrid

en: Entity
et: Olem

en: disable
et: keela

en: Reason
et: Põhjus

en: Select
et: Vali

en: Unlink
et: Lingi kaotamine

en: Overlay
et: Ülekate

en: Synchronize
et: Sünkroniseeri

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: Bundle
et: kogum

en: The <em>Management</em> menu contains links for administrative tasks.
et: <em>Haldamise</em> menüü sisaldab administreerimistoimingute linke.

en: Search result
et: Otsingutulemus

en: Nothing
et: Mitte midagi

en: Management
et: Haldus
