Shared Content (7.x-1.0-alpha1) - en to fil translation catalogue (13 entries)

en: Status
fil: Kalagayan

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Actions
fil: Mga gawain

en: Disabled
fil: Nakahinto

en: Overview
fil: Pangkalahatang-ideya

en: - None -
fil: - Wala -

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Name
fil: Pangalan

en: edit
fil: wastuhin

en: never
fil: hindi kailanman

en: All
fil: Lahat

en: Active
fil: Aktibo

en: Management
fil: Pamamahala
