Shared Content (7.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (37 entries)

en: enable
gl: activar

en: Status
gl: Estado

en: Operations
gl: Operacións

en: Actions
gl: Accións

en: Public
gl: Público

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Overview
gl: Vista xeral

en: None
gl: Ningún

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Link
gl: Ligazón

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: edit
gl: editar

en: Visible
gl: Visíbel

en: Teaser
gl: Resumo

en: never
gl: nunca

en: Keywords
gl: Palabras chave

en: All
gl: Todo

en: Active
gl: Activo

en: Site
gl: Sitio

en: Vocabulary name
gl: Nome do vocabulario

en: Term
gl: Termo

en: Replacement patterns
gl: Patróns de reemplazo

en: Feature
gl: Funcionalidade

en: disable
gl: desactivar

en: Select
gl: Selección múltiple

en: Search Index
gl: Índice de busca

en: Unlink
gl: Desvincular

en: Server
gl: Servidor

en: Overlay
gl: Superposición

en: Entity type
gl: Tipo de entidade

en: Queue
gl: Cola

en: Bundle
gl: Paquete

en: The <em>Management</em> menu contains links for administrative tasks.
gl: O menú <em>Administrar</em> contén enlaces as tarefas administrativas.

en: Search result
gl: Resultados da busca

en: Nothing
gl: Nada

en: Management
gl: Xestión
